Home Up Mapa centra    

Ke stažení ZDARMA

Home
Výhody pro Vás
Produkty
Služby

Na této WWW stránce si Vám dovolujeme nabídnout náš software, který Vám, jako poděkování za Vaši objednávku nabízíme zcela ZDARMA a v plně funkční podobě !

      

Software SVT Adresář verze 1.0 je novinkou na trhu s databázovými aplikacemi a nabízí Vám efektivní správu všech Vašich obchodních či soukromých kontaktů (soukromých osob, podnikajících fyzických osob, právnických osob, státních institucí, apod.), inteligentní vyhledávání, tisk a maximální uživatelské pohodlí, vč. vestavěné nápovědy. Systém je navíc chráněn šifrováním a nezlomitelným systémem hesel k zabránění neoprávněného přístupu. Má ale i mnoho dalších funkcí, které ocení i další osoby v mnoha pracovních pozicích, např.

Možnosti použití 

Personalisté společností (systém nabízí rozsáhlé možnosti evidence mnoha informací pro pracovníky personálních útvarů nelimitované strukturou dat a umožňuje uchovávat i fotografie osob, třídit data a záznamy podle vlastních skupin, apod.)
Sekretářky manažerů (systém nabízí rozsáhlé možnosti evidence podnikatelských subjektů, členění dle valstních kategorií, přednastavených kategorií i efektivní vkládání jakýchkoli vlastních poznámek nelimitovaných délkou textu)
Pracovníci obchodních oddělení (k evidenci, vyhledávání, zpracovávání vlastních poznámek, rozčleňování do vlastních skupin, apod.)
Pracovníci marketingových oddělení (k evidenci všech potřebných kontaktů a dalších informací)
Soukromé osoby (ke správě, evidenci, vkládání  svých soukromých kontaktů, vkládání, editaci a prohlížení vlastních komentářů, fotografií, apod.)
Všichni, kdo potřebují udržovat kontaktní informace a snadno a rychle vyhledávat...

Parametry systému Adresář verze 1.0 rev. G

Klíčové výhody systému

Snadná správa svinovacích nabídek, vč. vlastních skupin třídění
Maximální možnost přizpůsobení se uživateli a jeho potřebám
Inteligentní vyhledávání podle více než 15 různých parametrů
Snadná záloha a obnova dat
Systém hesel vylučující neoprávněný přístup k Vašim datům
 

Back ] Home ] Up ]

Napište nám email WEBMASTER ještě dnes s připomínkami k tomuto WWW centru.
Copyright © 2002 Servis výpočetní techniky Martin Procházka
Poslední revize: října 08, 2002