Home Mapa centra    

Produkty

Home
Výhody pro Vás
Produkty
Služby

Na této stránce naleznete všehny nezbytné informace o našich produktech.

Ekonomický software

Ikona

Název a kód

Popis

Cena

Efektivní nástroj pro komplexní správu Vaší fakturace, vč. správy došlých faktur, schvalování příkazů k úhradě, ekonimických přehledů, DPH a mnoho dalších funkcí nalznete pouze ZDE !

Výkonný správce Vaší prodejny, vč. samostatného modulu pokladna. Spravuje Vaše tržby, tisk účtenek I dodacíhc listů, inventární karty  zboží na Vaší prodejně. Vyhledávání dle vlastních skupin zboží, názvů… !

Nadefinujte si vlastní výkony, přiřaďte si je k jednotlivým zakázkovým typům, veďte vlastní sklady materíálu k zakázkám, plánujte, kalkulujte ! Jedinečný software přímo pro Vás !

Sledujte Vaše klienty a to, jak využívají Vaše služby, či jak u Vás nakupují! Systém bonifikace Vám umožní odměnit je slevou dle Vašich přání

 

 

 

 

 
Evidenční software
 

Ikona

Název a kód

Popis

Cena

Efektivní nástroj pro komplexní správu Vašich skladů hotových výrobků či materiálů vč. inteligentního vyhledávání, tisku štítků, karet, apod.

   

Jedinečný software vyvinutý pro specifické potřeby celních skladů (zejm. skladů v režimu aktivního / pasivního zušlechťování, atd.)

Komplexní software pro správu Vaší audio - video půjčovny ! Jedinečný systém umožňující evidovat a řídit Vaši půjčovnu ! Jedinečný systém pro Vás!

Komplexní software pro správu Vaší realitní kanceláře  ! Vše naleznete v našem systému: správa nabídky, klientela, párování, atd. ! 
Komplexní software pro správu Vaší personální agentury ! Eviduje veškeré Vaše klienty i poptávku po zaměstnání a umožňuje Vám efetkivní párování! 

 

 

 

 

 
Ceník a obchodní podmínky (též pro další prodejce)

Na tomto místě naleznete všechny informace o cenové nabídce modelů serverů i o naší nabídce pro další prodejce. V případě, že se rozhodnete nabízet náš software k dalšímu prodeji, při odběru více jak 10ti ks instalačních sad (různých i jednoho druhu), Vám nabízíme cenu 50% oproti nabídce pro konečné uživatele.

Software pro Vás ZDARMA

Stáhněte si ZCELA ZDARMA naši špičkovou aplikaci Adresář verze 1.0 !

 

Back ] Home ] Next ]

Napište nám email WEBMASTER ještě dnes s připomínkami k tomuto WWW centru.
Copyright © 2002 Servis výpočetní techniky Martin Procházka
Poslední revize: září 29, 2002